Telefon: 0 538 234 30 98 - 0 535 418 26 24
Telefon: 0 538 234 30 98 - 0 535 418 26 24
WhatsApp Mesaj

>> Firma Profili

AYYILDIZ ADAK ; Konya'da küçük ve büyükbaş hayvan yetiştirilmesi ile satış pazarlama alanında hizmet vermektedir.


10 Yıldır hayvancılık sektörüne verdiğimiz hizmetin bilinciyle ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla faaliyetimize devam etmekteyiz. % 100 yerli ve kendimizin yetiştirdiği hayvanları pazarlamaktayız..


Hizmetlerimiz Arasında;


Adaklık ve akika kurban satışı ve ücretsiz kesimi, Küçük ve büyükbaş Kurbanlık Kurban Satışı, canlı hayvan alımı ve satışı, firmaların et İhtiyaçlarının karşılanması, tüm kuzu pişirilmesi ve istenilen yere ücretsiz teslimatı yer almaktadır.


Yaptığımızın işin bilincinde olarak, taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olarak çalışmaktayız.


Ayyıldız Adak olarak siz değerli müşterilimizin daima sağlığını düşünmekteyiz. Hayvanlarımızı doğal besinlerle beslemekle ve tamamen organik bir ortamda yetiştirmekteyiz. Verdiğimiz besinlerde tamamen kendi tarlamızda yetiştirdiğimiz ürünler verilmektedir.


adak, konya adak, konya adakçı, konyada adakçı, konya adakçılar konya adaklık, konya adaklık fiyatları, konya adaklık koyun, adaklık koyun fiyatları Adaklık Koyun Konya adak kurban,konyada adak kurbanı, adaklık kurban konyada adak kurban, adaklık kurban, adakcı, kurbanlık, kurban satışı Konya adak kurban, adakcı, akika kurban, adaklık kuzu